Chovatelská stanice čistokrevných morčat - Jezerka

plemena coronet, sheltie, merino v barvě černo-bílá, červeno-bílá, černo-červeno-bílá

O naší chovatelské stanici...

my_web.jpgChovatelská stanice " Jezerka " vznikla na jaře v roce 2007 a naší domovskou organizací je Základní Organizace chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců. To, v čem chceme být dobří, je chov zdravých, dlouhosrstých, čistokrevných, výstavních a chovných morčat, plemen sheltie, coronet, merino a texel. Chceme se specializovat na barevné kombinace v červeno - bílé barvě a černo - červeno - bílé. Naším cílem jsou zdravá a silná morčata v pravidelných a ideálně sytých barvách, vhodná k registraci a k výstavám. Základ našeho chovu tvořila kvalitní morčátka z importů, Holandsko a Německo, pro která jsme si sami dojeli a sami si je vybrali.

 

"Cavias are like potato chips... you can never have just one.." :)

 

V červnu r. 2011 jsme udělali rozhodnutí a ze Švédska dovezli čtyři morčátka ze třech nejlepších ch.s. - Cavatinas, Eternitys a Vibys. Typ a srst těchto seveřanů podle nás nemá v Evropě konkurenci a moc bychom si přáli dostat tohle všechno do našeho chovu. Není to cesta jednoduchá, ale pokusíme se a snad se zadaří. Nicméně jsme realisti, ale člověk si nemá klást malé cíle :)

A protože jsme začali mít pocit, že jen čyři je málo, dovezl Ondra na podzim 2011 skupinu dalších sedmi chlupáčů od Liz Knutsson, Eternitys. A na další jsme se rozhodli začátkem roku 2012, opět od Liz a tím naše švédské šílenství zatím končí :) je třeba se naučit s nimi pracovat a to také bude na delší trať, ale proto to děláme, pro to očekávání z barev a radosti ze zdravých a pěkných mláďat a spokojených mamin.


thumb_49_na_jezerce.jpg

Zúčastňujeme se výstav v ČR a v zahraničí, hodnocení našich morčat je pro nás hodně důležité pro další chov.

Naše chovatelské snažení bylo oceněno tituly:

 BRONZOVÁ chovatelská stanice - k 19.8.2010

 STŘÍBRNÁ chovatelská stanice - k 22.9.2012

 ZLATÁ chovatelská stanice - ke 14.4.2013

morčátka narozená s příjmením Jezerka patří mezi Šampiony a Grandšampiony ČR :)

Snad již řečeno vše, přejeme vám u nás fajn počtení.

Míša Králíčková a Ondra Výšek

PS: dřívější název " Na Jezerce ", to jsme také my, jen jsme zvolili kratší verzi toho samého, bylo nám to umožněno a schváleno UOK v srpnu 2009 :o)

další nášup..

Napsal uživatel Míša   
Pondělí, 05 Listopad 2012 23:48

A dnes jedeme dál. O víkendu jsme přefotili i některé další chlupáče a tak se rádi o ně podělíme, jak nám to tu roste a krásní :)

Téhle krásce jsem plánovala výstavní kariéru, ale banda nedobrá mě přesvědčila o opaku, ale i tak, bez výstav… je z ní kus krásného morčete co by i s triko kožíškem dala šampíka, u ní nepochybuju, vše má tak jak se patří a jestli ta hustota srsti a kvalita vydrží i po dětech, které jí za chvíli naplánuju, tak ona bude jedna z těch, co ještě mláďaty víc zkrásní, jestli to teda ještě víc půjde :)

Glowing Mark of Mazda Affinity Avenue

nádherná!! vážně, musím jí děsně moc pochválit, je to pro mě tak úžasná samička, typově moc povedená, barevně a vším dalším… zjednoduším to, líbí se mi a mám jí tu ráda…. a pak se mi ti trikošové nemají líbit, když jsou tahle supr :)

DSC_4790 DSC_4804 DSC_4799 Mazda

 

a tady jsme si pro radost cvakli Doodle, ta je u samce a zasnažíme se o klony s XiXaem, který mě nadchnul, protože jsou po něm pěkně barevné děti, tak má naše další trikošky a …. uvidíme :)

DSC_4787 DSC_4788

 

no a dál máme vlastně doma další Gotenholz krev :) udělali jsme si už před minulou sobotu úchvatný výlet k Illmerům, přesně v ten den, kdy sněžilo, mrzlo, všude byli bouračky a mi s Passatem zůstali v kopcích na hranicích a s náma plno dalších jiných… cesta opravdu pro tentokrát dobrodružná, ale jela morčátka s námi tam, jela morčátka s námi zpět a do Čech tak přibylo pár nových Gotenholz, z toho jen jedna holčička k nám.. a tak představujeme pro změnu červeno-bílou šeltičku, jmenuje se Filippa a je s tím svým ksichtíkem srandovní :)) mám je ráda, tyhle s tou bílou hlavou, i proto jich u nás doma je několik a jistě ještě bude.

 

Filippa v. Gotenholz  :)

DSC_4809 DSC_4806

 

a to je asi všechno. Ale co musím dál vytroubit do světa je věk naší Alabamy, dožila se nám 1.11. krásných 7mi let :) a to je poctivě krmená koňským müsli, moc jí chutná, prospívá na něm stejně jako všichni naši ostatní a tvrdej chleba si taky ráda dá, njn :o)) tak snad alespoň jeden další rok… babula naše :) a Crema oslavila 5. let a tu jsme nefotili, si teď uvědomuju.. takže o víkendu napravíme a budeme tady mít bábinec :D ale tak ten je taky potřeba..

Alabama Chalet de Cobaye, čerstvých 7 let.  …njn…

DSC_4818 DSC_4817 DSC_4814

 

Podzimní omladina

Napsal uživatel Míša   
Pondělí, 05 Listopad 2012 01:01

Vázne mi to tu, vím vím, tak začnu fotkama prcků co se nám nedávno narodili a těmi o fous staršími. A víc co se dělo, třeba i jak jsme uspěli na výstavě v Litoměřicích napíšu někdy třeba tenhle týden :)

tak od nejmladších – 15.10. porodila šeltička DanThe H.F. dva prcky, tatík je šeltiák Cavatinas Novák. Nováka jsme zabydleli ještě s texlíkem Touch of the Star u Olgy Zíkové v Radotíně a pokud tam bude mít takhle pěkné potomky, bude to jedině fajn :)

Prckové G

tenhle kluk je ten, co zůstane doma.

DSC_4707 DSC_4705

 

a bráška, u něj nám vyjel bohužel na oušku otevřený zálomek.. škoda :(  ..bude k prodeji. - REZERVACE

DSC_4712 DSC_4709 

 

a dál holčičky F po šeltii Kappa (Cavatinas Tasha x Future v.d. Alten B.) a šeltiákovi Eternitys Handsome – Prodaná

DSC_4776 DSC_4780

 

a sestřička asi bude zůstávat u nás, uvidíme..

DSC_4774 DSC_4770

 

a prcek E, ten je prostě …. no úchvatnej :D  …. a Eugen to bude :o))) táta texel Antjes Choice a mamina coro Yoshi Saxabara.

DSC_4737 DSC_4728 DSC_4732

 

Dčkové holčičky rostou a rostou, dělají co můžou :)) táta Eternitys Handsome a mamina Eternitys Smicra.

D žlutá :) REZERVACE

DSC_4753 DSC_4752 DSC_4760

 

a sestřička, která také asi zůstane u nás, uvidíme..

DSC_4764 DSC_4763 DSC_4768

 

Prcek C, z toho jsem pořád taková rozpačitá… njn.. :D on je prostě strašidlo :D …táta je XiXao Saxabara a mamina Jamboree naše. -REZERVACE

DSC_4717 DSC_4716

 

zato u tohohle B chlapíka mám jasno :o) tatík XiXao Saxabara a mamina naše Imagine. oba triko šeltie, potomek radost pohledět :)

DSC_4724 DSC_4722 

 

Zatím vše, zítra přidám :) Příjemný pondělek všem :)

 

Nová prťata a tak..

Napsal uživatel Míša   
Úterý, 16 Říjen 2012 22:10

Vlastně jsem ani nepsala o tom jak Ondra dorazil se švédíkama zpátky, tak dorazil dobře :) náš chov posílil další samec a jak jsem psala už někde níž, je z chovu Leny Tysk, Vibys. Vibys Terry. Ale co musím ještě o něm napsat a z čeho jsem si málem sedla na prdku je to, co má vše za tituly ... je to 4. nejlepší výstavní morče Švédska za rok 2011, Nejlepší šeltie Švédska za rok 2011, Švédský šampion a vlastník několika BIS.. Páni :o)  Tak takovouhle hvězdu jsem nečekala, že je na výstavách hodně úspěšný jsme věděli, ale že až tak... tak hned frajer dostal 3 samičky a hin sa hukáže :o)) Takovému morčátku odpustíte úplně všechno co na náš standard nemá a jen se můžu těšit, že se zabydlí dobře a nabízené samičky se mu zalíbí taky. Lena povídala, že s ním u sebe nakryla skoro vše co mohla a i díky tomu nám ho přenechala, naše poptávka přišla akorát včas.. Jsou to prostě náhody v  tom morčecím světě.

A i díky němu padlo rozhodnutí o prodeji Cavatinas Nováka, šeltiího samce, po kterém se nám akorát zrovna včera narodila první mláďata, z šeltičky DanThe Hopeful Farm. Oba jsou červeno - bílí, prckové jsou dva bráškové s výstavním poměrem, z toho teda jeden má otevřený zálomek jako mamina měla zamlada.. teď má ucho vyhlazené a bez, tak uvidíme co prcek časem.. Takže máme momentálně skvělou generaci prcků co se nám teď na podzim zatím narodili, tak se z nich těšíme jak lítají a baští a zase lítají a zase baští, pak usínají některé mámě na zádech a pak zase baští... je to s těma morčatama prostě fajn :o)

 

 

Fotky nové omladiny

Napsal uživatel Míša   
Úterý, 09 Říjen 2012 00:20

Dneska bez řečí a rovnou fotky prcků:

Mimino z vrhu B, Bacardi Jezerka, triko samec šeltie, který krásně roste :o) potomek triko šeltičky Šampionky Imagine Jezerková a šeltiáka XiXaa Saxabary.

DSC_4545 DSC_4544

 

Mimiňák z vrhu C, Cachaca (počeštěně kašasa) triko texlík taky pěkně roste, zatím to ale není na focení, ještě má bolavé očko… jakmile poporoste, bude mít fotku taky :)

 

Mrňata D jsou čistě švédi, tam je mamina šeltie Eternitys Smicra, tatík je šeltiák Eternitys Handsome. Dvě holčičky :)

malá buff - D.. Jezerka

DSC_4557 DSC_4592 DSC_4598

a

malá červená – bílá, ta u focení usínala.. jménem Durango Jezerka

DSC_4552 DSC_4600

 

Prckové E, taky dvě holčičky :) potomci po šeltii Kappa Jezerka (po Cavatinas Tasha x Future v.d. Alten Bahn) a šeltiákovi Eternitys Handsom, vracela jsem jí tedy zpět na švédy a klaplo to :o) rodiče červeno – bílí, děti taky.

DSC_4613 DSC_4611

a ségra,tu zlobí jedno očíčko, klasika..

DSC_4559 DSC_4608

 

a jako poslední u nás vykoukl zatím na svět úchvatnej texlík po coronetce Yoshi Saxabara, tatík je texel Antjes Choice. Obou u nás premiera, která dopadla na víc než výbornou :) medvídek bude mít jméno Finch Jezerka :o))

DSC_4539 DSC_4579

 

a mamina jaká je frajerka :o) a ještě jednou za ní a za XiXaa díky Jitce z Žižkovy Studánky, máme díky oboum překrásná a velmi nadějná mláďata, oba jsou pro nás velká podpora :)

DSC_4587 DSC_4583 DSC_4588

 

a když už, tak tohle je Zetková merinka po Xaně Chlupáčkové a Futurovi, kterou jsme si rozhodli nechat.. alespoň zatím :)

DSC_4624 DSC_4625 DSC_4621

 

A asi už vše, hezký nový týden všem.

 

Morčátka na prodej

Napsal uživatel Míša   
Čtvrtek, 04 Říjen 2012 20:09

Po dlouhé době jsme se doma usnesli, že musíme pustit některá morčátka, která jsme si původně chtěli nechat, ale nové vrhy, nové naděje… tak holt musíme dělat tahle rozhodnutí. Nemáme aktuálně všechny nafocené, nicméně v případě zájmu fotky budou tak jak nám to čas co nejdřív dovolí. Do prodeje pouštíme i Cavatinas samce šeltie a švédské odchovy, no trhá mi to srdce :)) ale plno dalšíchdobrých jich doma zůstává a tak tohle je první nutné kolo.

Včera nám porodily tři samičky, červeno – bílá šeltička Eternitys Smicra, červeno – bílá šeltička Kappa Jezerka (po Cavatinas mamině), tyhle obě kryté červeno – bílým šeltiákem Eternitys Handsomem a musela sem se už smát :))) Handsom je táta našich úspěšných Virgin šeltiček a obě samičky, jak Kappa, tak Smicra porodily každá dvě holčičky…  Handsom umí asi jenom holčiny a ty se rodí ke všemu po dvou, no je to vtipný :o)) březí s ním je ještě poslední samička, také červeno – bílé šeltička a to Porta LadyAnn Jezerka, tak uvídíme, jestli tady nebudou třeba čtyři kluci… no je to sranda :)

Ta třetí, která porodila je coronetka Yoshi Saxabara, krytá byla červeno – bílým texlem Antjes Choice. Yoshi porodila luxusního texlího samečka, červeno – bílého, ale ten je…velikej, nádhernej, 145g, výstavní poměr barev, ale ta jeho hlava… takovéhle mládě jsme tu opravdu neměli, je kouzelnej a tak zatím zůstane doma, fantastickej prcek..

A vlastně jsem tady nepsala ani o porodu triko šeltičky Jamboree, krytá také XiXaem a tím nám z narozených mláďat zbyl jeden texlíček, trikolorní s moc pěkným rozložením a zatím žije a drží se, tak snad deficit dohoní a bude mu fajn..

No a další samičky máme březí, jak nám se to sem všechno vejde, to jsme mooooooc zvědaví :o)) ale vždycky to bylo dobré, bude to i teď a jistě se budeme my a i vy těšit z krásných a nadějných mláďat :)

Fotky prcků co nejdřív, prodej se pokusím doplnit také co to půjde, v případě zájmu mě prosím kontaktujte a domluvíme se po mejlu.

 

Malý barevný prcek :o)

Napsal uživatel Míša   
Neděle, 30 Září 2012 14:20

Dnes musím přidat další zprávu a tou je narození triko šeltiáčka. Prcek se narodil šeltičce Imagine Jezerka (šampionka), tatík je šeltiák XiXao Saxabara, oba také trikoloři a potomek se jim moc povedl, krásně malovanej :o) Sameček je jedináček s por.váhou 142g a pokud bude vše tak jak má, máme doma další výstavní naději :o) ale předbíhat se nemá, zatím člověk vidí jen malé, nadějné mládě..

Fotky jsou jen takové “na honem”, ale vše je na nich vidět. A jmenovat se bude Bacardi… :)

IMG_3107 IMG_3117 IMG_3112 IMG_3113

 

Samá pozitiva :o)

Napsal uživatel Míša   
Sobota, 29 Září 2012 21:20

Tak tuhle aktualizaci píšu asi tak 14 dní a ne a ne se dopsat do konce, takže dnes úplně od začátku a od horkých nových zpráv. Ondra odjel opět do Švédska a nemohlo to dopadnout jinak, než že náš chov obohatí jeden chlupáč :o) Je to samec sheltie v červeno – bílé barvě z chovu Leny Tysk – Viby´s. Jmenuje se Viby´s Terry a je majitelem několika švédských titulů, je jich několik a já se v nich nevyznám, včetně BIS z loňských výstav… no je to paráda :o) Lena má po něm v chovu už poměrně dost potomků a je již velmi příbuzný a tak ač nenabízen k prodeji, Lena si naší otázku ohledně někoho k prodeji zvážila a Terryho nám nabídla… no kdo by nebral :o) jsem ráda, hodně moc. Viděla jsem ho zatím jen na fotkách co nafotil Ondra a co má Lena na svém webu a jsem na něj zvědavá na živo :) Kvalitních samců není prostě nikdy dost :)

A to je on – Viby´s Terry. Fotka je ze stránek Leny. Takhle v srsti sice nedorazí, ale to vůbec neva, je to prostě tam :o)))

11Terry4

A dál bych měla doplnit naše výstavní výlety z minulých víkendů a když to shrnu, tak jsme byli tři soboty po sobě a všechny víkendy byly parádní. První víkend byly Louny, o těch tady info mám, další byla Chotěboř a minulá sobota patřila Proboštovu. V Chotěboři měla svou premiéru naše nová kudrnatá naděje Tofy Tesoro a aby netroškařila, začala svou výstavní sezonu hned výhrou v plemeni s 96.5 body. Body moc potěšily, výhra taky :) Další kdo uspěl byla šeltička Virgin Mojito, s 97.5 body vyhrála nejen svou třídu v plemeni, ale i Nejlepší dlouhé baby, Colada byla 3. baby šeltička s 96.5 body. Celkově byla výstava hodně pohodová, přidružená k místní výstavě králíků a drůbeže a potkali jsme se s lidma, které ráda kdykoliv vidím, mám tyhle malé výstavy ráda.  Posuzovala Lenka Fuksová a za její posudky jsem moc ráda, jsme naladění hodně na stejné vlně co se dlouhánů týče a za vypíchnutá pozitiva i negativa jí patří jedině díky.

DSC_4000 DSC_4009

A konečně Proboštov, to byla výstava pořádaná Nikolou Betkovou ch.s. Od Nicolette a výstava byla opravdu parádní :o) nejen, že se sešlo hodně vystavovatelů a výstava tam měla solidní šmrnc, ale i v dlouhánech nebylo málo morčat a celkově to bylo opravdu hodně povedené. Další velké plus byla restaurace asi tak 10 kroků vedle místnosti, kde byla morčata, venku byla kus vedle pouť… prostě pohodička :)

Výstava byla formou tischschau, tahle forma je prostě pohoda jak pro morčiny, tak pro jejich majitele, spokojenost veliká… Dlouhány posuzovala Denisa Vítková a ani u Denisy jsme nedopadli zle, takže u nás opět spokojenost. Výborně bodovala za šeltie opět Virgin Mojito, nezklamala a s 96.5 body vyhrála celé plemeno, čili Nejlepší šeltie, dál se v plemeni neztratila ani krásná Tofy Tesoro a s také 96.5 body byla Nejlepší texel. Další místa si naši užrali taky, Colada ohodnocena 95.5 body a 3. Nej. šeltie, druhé místo v plemeni texel si vykoukala  trikoška Sweet Little s 96.5 body a ocenění nekončila, Virgin Mojito byla Nejlepší dlouhé baby celé výstavy, Tofy Tesoro byla 3. Nejlepší baby výstavy, v juniorech jsme nechali první místo Klárce Žákové a její luxusní merino kudrnce, ale druhé a třetí místo bylo naše :)) Sweet Little byla 2. Nejlepším dlouhým juniorem a 3. Nejlepší dlouhý junior byl texlík Touch of the Star, který opravdu roste do krásy, stává se z něj juniorský frajer, k mé spokojenosti :o) V bodech jsme opět ulítali o půl bodech v kondici, obě holky šeltičky a klasicky trikoška Sweet, njn, 96.5 bodů bylo nejvyšší ocenění u dlouhánů, ty půl bodíky by nás popostrčili ještě o ten kousíček výš, ale i tak to stačilo a přesvědčilo :o)

Výstava byla sponzorsky neskutečně vybavená, to co jsme si odvezli domů se nám málem nevešlo ani do auta, prostě neskutečný :)) Nemáme ještě ani fotky morčin s jejich cenami, ale udělali jsme jednu celkovou fotku cen, která pobavila už plno lidí na fejsu :o)) Když to shrnu, tak tahle Krušnohorská výstava patří k těm nejhezčím kde jsme kdy byli, jednak plno fajn lidí, druhak cen neskutečně moc a za třetí … za třetí bylo vidět, že si s výstavou dala Nikča hodně práce a celé se to odráželo na pohodě, která tam panovala.

ceny

Další z našich morčin se zařadí mezi Šampiony ČR a to Virgin Mojito Jezerka, Virgin Colada Jezerka, Sweet Little Hopeful Farm a dneska jsem se dozvěděla od Klárky skvělou zprávu, že byla s naším Bertíkem na dnešní výstavě v Pardubicích a tak s 96 body vyhráli nejen Nejlepšího coroneta, ale i 2. Nejlepší dlouhosrsté adult a tohle všechno vyhrát s tříbarevným coronetem, který je zařazený do chovu a není mu zrovna rok… to je prostě PARÁÁÁÁÁDA!!  to mě těší opravdu moc, s Bertíkem jsme nedojezdili posledního čekatele a Klárce se to povedlo a já jsem za to mega ráda :o)) Klárko, moc moc díky, to jen pro mě dokazuje, jak kvalitně se o morčiny staráš a opět jsem se přesvědčila, že jak Bertík, tak Emílek jsou v těch nejlepších rukách :o)) DÍKY…

A to je asi po shrnutí všeho nejdůležitějšího vše… máme těsně před porodem dvě triko samičky, sama jsem moc zvědavá jaká mrňata se povedou… anebo jestli to budou opět luxusní mazlíci :-D no uvidíme… a hlavně, aby se Ondra vrátil ze Švédska v pořádku i s pokladama, s Terrym jedou ještě dvě posily do chovu de Grande k Lence a to samec a samička, oba náádherní a samec také hodně nadějný, sběratel pohárků jak napsala Lenka :o)) tak snad se dnešní den ničím nezkazí, všem fajn víkend :)

 

Kudrnatí nováčci :o)

Napsal uživatel Míša   
Středa, 12 Září 2012 23:59

Náš chov se rozrostl o dvě moc krásné samičky, červeno - bílé texličky :)

První morčinka je z chovu Klárky Žákové - ch.s. Orchidea´s - . Klárka má pravou sestru Gracie Chlupáček, kterou máme doma a která je úžasný kus morčete, to samé její sestřička Ria, která se narodila v ch.s. Luna, kde skončili rodiče Gracinky a kde chovatelka toto velmi dobré spojení opakovala. Ria je neskutečně podobná Gracii, ta široká hlava se nezapře, výborná barva.. Nicméně já Gracii krýt již nebudu, je hodně silná (dobře, tlustá..) a já nechci riskovat nebo nasazovat nějaké diety.. a protože i u nás jsem Gracii kryla ještě Emílkem, mláďata ale poprvé nedopadla a podruhé jsem se  nechala překecat a tu jednu jedinou samičku prodala s vidinou toho, že z dalšího krytí jistě někdo doma zůstane... no nezůstane, i to se holt stane... Ale Klárka zachránila co se dalo, kryla Emilem Riu a mláďata co se narodila, tři kudrnaté holčičky, to byla nádhera :o) a jedna kudrnka se vrátila k nám domů, ta co má červenou hlavu a co jistě zdědí po rodičích jen to nej.. :) High Energy Orchidea´s  se představuje :)

DSC_4020DSC_4018

Jak moc jsem za ní ráda nemusím ani psát, je to velmi nadějné a moc pěkné mrně a já jsem fakt ráda, že je doma :) Klárko, děkuju za ní moc :)

Druhá samička je také ještě mládě a je z chovu Radky Řebíkové - ch.s.Tesoro -. A tahle kráska mě taky dostala, ono udělat takovéhle rozhodnutí k odchodu morčiny je docela nezáviděníhodná skutečnost, pro chovatele, samozřejmě... pro mě je to moc fajn, morčinka je po kudrnaté červeno - bílé mamině Gotenholz, tříbarevný táta se narodil v Dandelionu mamině Holly a tátovi Nelsentinovi... a je moc krásná, jako pufík, takový nadýchaný bombonek :o) malá se jmenuje Tofy Tesoro a vynasnažím se jí i někde ukázat, ono i malou Emilku, obě jsou hodně nadějné a pro mě ty jejich kudrnaté kožíšky výzva.. :))

DSC_4014DSC_4011

Malá po Emílkovi je pracovně Emilka, Emča, to je jasné, jinak se jmenuje High Energy Orchidea´s a bude pokračovatelka Emílkovi krve u nás.. Mám radost :)

O víkendu nás čeká Chotěboř, v práci je mraky práce, tak jdu radši už spát :)

Fajn den všem, fotky snad co nejdříve..

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Kvalitní hosting pro Vaše internetové projekty založené na redakčních systémech od C4

Program C4 hosting

1200 Kč na rok s doménou (cz, eu, biz, org, com, info, net) v ceně, 2 GB prostor (+ zdarma navyšování každý rok o 500 MB), PHP, FTP, MySQL, administrační systém, 100 e-mailových schránek, 100 webů/subdomén (domény 3. řádu), mod_rewrite, htaccess, přehledné statistiky návštěvnosti, 10 MySQL databází.

Více informací na stránkách Webhosting c4

Kvalitní řemeslníci pro Prahu a Střední Čechy

(c)2007-2013 CHS Jezerka, stránky jsou chráněny autorským zákonem a šíření jakékoliv části bez svolení je zakázáno.