Chovatelská stanice čistokrevných morčat - Jezerka

plemena coronet, sheltie, merino v barvě černo-bílá, červeno-bílá, černo-červeno-bílá

Naše velká prosba

Prosím vás, pokud jste zdaleka a chcete morčátko od nás z Prahy, nejdřív si uvědomte, že musíte mít vyřešenou dopravu morčíka od nás k vám. Maximálně upřednostníme zájemce s autem a maximálně oceníme vaši flexibilitu. Nedávejte si rezervaci na morče, pokud nemáte vyřešen převoz a zbytečně tím protahujete odběr morčína a tím zbytečně komplikujete život i nám. Je to naprosto zbytečné :o) mnohokrát děkuji za pochopení.

Po Praze nemáme problém morčí kamkoliv dopravit, oba máme auto, takže jsme ochotni dojet téměř kamkoliv. Vše ostatní záleží na dohodě, budeme se vám ale snažit maximálně vyjít vstříc.

Vlakem jsme nikdy naše morčáky neposílali a dělala bych to opravdu jen v krajním případě a to si musím být jistá, že zájemce na druhé straně dobře znám a nehrozí, že by morče na nádraží nechal.

Ve výstavní sezoně morče bez problémů vezmeme s sebou na některou z výstav, které se budeme účastnit.

Jinak jste samozřejmě zváni i k nám domů, alespoň takto uvidíte i rodiče, pokud je zájem o miminko z našich odchovů :o)

Prozatím nebereme na morčátka žádnou zálohu při rezervacích, ani po nás nikdy nikdo nic nechtěl. Nikdy nevíte, co se může stát, ať už z vaší strany, kdy budete nucení rezervaci zrušit anebo ze strany morčí (případ úmrtí) a tudíž chceme otázku rezervací vyřešit maximálně vstřícně a vám nechat možnost rezervace se zříci bez pocitů trapnosti.

Sázíme na důvěru a poctivost, to samé můžete očekávat od nás. Nezříkáme se tudíž ani dalších případných problémů, které mohou nastat a vše jsme připraveni řešit v nejlepším zájmu pro morčata a jejich nové páníky.

Toť vše :o) ... alespoň prozatím, při dalších "zkušenostech" přibude další psaní...

Dodatek 1: naše prodávaná mláďata nebo dospělá morčátka jsou jen a pouze DLOUHOSRSTÁ. Mladí se narodí s krátkou srstí, ta jim ale s přibývajícím věkem roste, zhruba o 1,5 - 2 cm měsíčně. A bude jim růst po celý jejich život :o)

Prodejná morčátka sem tam občas...

Napsal uživatel Míša   
Pondělí, 20 Leden 2014 00:03

Dospělá neprodáváme vůbec, k prodeji uvolňuji pouze vybraná mláďata, většinou do nového domova k mazlící rodině. Chovná morčí nebo i výstavní mívám domluvená již dlouho předem, ale zkuste napsat a zeptat se, za zeptání nikdy nic nedáte a třeba zrovna... ;)

 


(c)2007-2013 CHS Jezerka, stránky jsou chráněny autorským zákonem a šíření jakékoliv části bez svolení je zakázáno.